HomeSport

Ndeshja kundër Barcelonës, Inter “humbet” një tjetër futbollist

Inter vazhdon të “humbasë” futbollistë, në prag të ndeshjes kundër Barcelonës. Veç mungesave si Alexis Sanchez, Sensi, Gillardini etj, një tjetër futbollist zikaltër i është bashkuar këtij grupi. Bëhet fjalë për ganezin Assamoah.

31-vjeçari do të mungojë për shkak të një problemi në gju dhe nuk është grumbulluar fare për përballjen ndaj Barcelonws.

Me mungesën e Assamoah, alternativat për trajnerin Konte mbeten të pakta, teksa nga minuta e parë në sfidën e nesër pritet të startojë Biragi.


TË NGJASHME