HomeShowbiz

Ndizet rrjeti, Morena Taraku na surprizoi edhe një herë

Morena Taraku është padyshim një nga këmgëtaret më të komentuara nga publiku.

Periudhën e pandemisë bukuroshja e kalojë në Stamboll të Turqisë dhe vazhdon të qëndrojë atje edhe sot Morena ka postuar disa foto të nxehta në rrjetet sociale.

Fotot e saj janë shfaqur para një milion ndjekësve të saj në Instagram ku tregon trupin e saj seksi.

Ndryshe, këngëtarja ka realizuar edhe një këngë me videoklip të cilin e ka lansuar gjatë pandemisë.


TË NGJASHME