HomeSport

“Ndizet rrjeti” Wanda Nara fotografohet me bikini

Wanda Nara është shumë aktive me publikimin e fotografive të reja, në të cilat shfaqet shumë joshëse.

Së fundi, ajo pozoi në bikini, teksa dikush ia realizoi foton nga prapa, duke vendosur në plan të parë të pasmet.

Fotografia e saj mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit, të cilët i komentuan format bombastike trupore të saj.

Për ndryshe, Wanda Nara është partnerja e Mauro Icardit, ndërsa lidhja e tyre komentohet shumë në publik.

View this post on Instagram

Este verano termino .. vendrá otro

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on


TË NGJASHME