HomeShowbiz

Ndryshimi drastik i Ronela Hajatit, mezi do e njihni

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të dëgjuara dhe më in të momentit.

Ronela është një nga figurat e showbiz-it  që asnjëhërë nuk e ka ndërruar ngjyrën e flokëve dhe i ka qendruar besnike pamjes si brune.

Mirëpo këngëtarja e ka provuar pak të qenurit bjonde.

Fotografitë e saj të publikuara së fundmi në profilin e rrjetit social Instagram, e shfaqin Ronelën si një bionde e edhe me quka në fytyrë.

Megjithatë kjo pamje po i shkon shumë.


TË NGJASHME