HomePolitikë

Ndryshon orari i seancës plenare ditën e hënë, ja kur do mbahet

Protesta që do mbajë opozita të hënën me 8 Korrik, ka bërë që të ndryshohet orari i zhvillimit të seancës plenare që pritet të zhvillohet po ditën e hënë, ku dhe do të diskutohet kërkesa për shkarkimin e Metës.

Mësohet se seanca që ishte parashikuar të zhvillohej në orën 18:00 do të fillojë në orën 17:00 dhe mesa duket ky ndryshim i orarit është bërë për të shmangur incidentet mes protestuesve dhe deputetëve.


TË NGJASHME