HomeLajmi i Fundit

“Në Itali çdo 2 minuta vdes një njeri”/ Rama poston videon

Mëngjesin e sotëm me një postim në Facebook kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një video sensibilizuese për të gjithë qytetarët që shkelin rregullat.

Në video shfaqet Kryetari i Bashkisë në një qytezë të Siçilisë i cili me tone të larta dhe i acaruar u drejtohet qytetarëve të Italisë që të qëndrojnë në shtëpi dhe të mos dalin.

“NJË MESAZH NGA ITALIA KU ÇDO 2 MINUTA VDES NJË NJERI”

M.H/ GotaNews