HomeLifestyle

Në plazh të gjithë do shohin duart e tua

Në ka një stinë që duart duhet të jenë me patjetër të kuruara ajo është vera. Mund të bësh pjesë në grupin e vajzave që kujdesen gjatë gjithë vitit për lëkurën e duarve dhe sidomos për thonjtë, ama ca ide verore nuk të bëjnë keq.

Revista Elle ka bërë një album të disa modeleve interesante me qershi, me xixa, me buzë dhe hotdog. Imagjinata nuk njeh kufij dhe do ta kuptosh pasi të kesh parë gjithë galerinë e mëposhtme. Zgjidh atë që të godet e para, pastaj të dytën, të tretën e të katërtën. Vera sa ka nisur dhe as nga rrobat e banjat e as nga syzet, në plazh do biesh në sy nga thonjtë/tiranapost.al

 


TË NGJASHME