HomeShowbiz

Në pritje të ëmbë, bashkëshortja e MC Kreshës poston foton e ëmbël

Martesa e Mc Kreshës, bëri bujë të madhe teksa erdhi papritur dhe në një moment kur askush nuk e priste. Bukuroshja Erzina Shehu lidhi kurorë me reperin e famshëm dhe mësohet se dyshja janë në pritje të një fëmije.

Çifti u mundua fillimisht ta mbante sekret këtë pjesë, por fotot e Erzinës me barkun e rrumbullakosur treguan gjithçka. Së fundmi edhe ajo vetë ka nisur të tregojë më shumë rreth shtatzanisë.

Kresha dhe Erzina u martuan më 15 dhjetor të vitit të kaluar dhe thuhet bebushi i tyre i parë mund të jetë një vajzë.


TË NGJASHME