Lajme Lifestyle Showbiz

Në pritje të ëmbël, ja përgjigja e moderatores simpatike

Një prej prezantueseve më simpatike dhe dhe një nga kuzhinierët më të mirë shqiptarë, do të bëhen prindër për herë të parë.

Fjala është për Fatma Methasanin dhe Alfio Rrotami të cilët janë kthyer në një nga çiftet më të dashur për publikun që pas ditës kur e bënë publike lidhjen e tyre.

Me anë të një fotoje në Instagram, dyshja bëri të ditur se tashmë po bëheshin tre.

“Kur dashuria është shumë e madhe për t’u mbajt në dy zemra, vjen në jetë, një zemër e tretë! Po bëhemi tre.’ – shkruan ata nën foton që postuan.

Related posts

Si të largoni stresin brenda pak ditësh

Anxhela news

Dua Lipa vjen me një projekt të ri muzikor

Klaudia gotanews

Mos kini zili, këto janë 5 shenjat më inteligjente të horoskopit!

Mila
Na Kontaktoni!