HomeShowbiz

Në shtëpinë klasike të Bebe Rexhës

Bebe Rexha është shumë aktive në rrjete sociale, përmes së cilave njofton për çdo të re rreth saj.

Mbrëmjen e kaluar, këngëtarja u relaksua në shtëpinë e saj, ku solli pamje brenda saj.

“E dua shtëpinë time”, ka shkruar Bebe mbi foton ku shihet në një kënd edhe pema e Vitit të Ri.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Bebe Rexha është “Say My Name”, në duet me David Guettan dhe J.Balwin.


TË NGJASHME