HomeShowbiz

Në superformë, Khloe Kardashian “zhvishet” në Instagram

Modelja e famshme Khloe Kardashian në disa foto të postuara të dielen në Instagram dukej se ishte në formë shumë të mirë.

Bizesmenia 35 vjeçare u pa duke modeluar me disa foto që tregonin trupin e saj me sytjena sportive dhe pantollona jogash.


TË NGJASHME