HomeShowbiz

“Nese ti e sheh, te ben te mbyllesh syt Kush eshte ?”, një mami seksi si Zaimina Vasjari

Siç e kemi thënë shumë herë, Zaimina Vasjari është një prej femrave më seksi të showbiz-it shqiptar. Nënë tashmë e një vajze, Zaimina duket se ka ditur t’i ruajë më së miri linjat perfekte trupore. E këtë gjë, ajo nuk heziton që ta tregojë herë pas here.

Tanimë kur të gjithë jemi në karantinë, Zaimina ka vendosur të marrë disa rreze dielli e të shkrepi një fotografi ku vihen re format e saj trupore fantastike.

Nese ti e sheh, te ben te mbyllesh syt  Kush eshte ?”, shkruan Zaimina krahas fotos. E veshur me një palë bikini të kuqe, ajo duket shumë seksi dhe komentet në foton e saj nuk kanë të ndalur.

View this post on Instagram

Nese ti e sheh, te ben te mbyllesh syt ? Kush eshte ??

A post shared by ??????? ??s???? (@zaimina_vasjari) on

Epo me këtë foto, Zaimina ka ditur si t’i ngrejë temperaturat.


TË NGJASHME