HomeSport

Neymar në telashe, akuzohet për përdhunim

Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar Jr është akuzuar për përdhunim. Ngjarja supozohet se ka ndodhur më 15 maj, në një hotel në Paris.

Një braziliane e denoncoi për përdhunim te autoritetet lokale, pasi u kthye në vend.

Vajza pretendon se ajo dhe Neymar janë njohur në “Instagram” dhe se kampioni brazilian e ka ftuar në Paris, por pas një natë dehjeje, sipas saj, futbollisti e ka përdhunuar në hotel.


TË NGJASHME