HomePolitikë

‘Nga fitorja në fitore’, Meta publikon videon dhe ironizon mazhorancën

Presidenti Ilir Meta ka ironizuar sërish mazhorancën. Meta ka publikuar një video në të cilën shfaqet Enver Hoxha, teksa thotë “Mobilizohuni të gjithë si një trup, që ta tejkalojmë planin tonë”.

“Mirëmëngjes të dashur miq! Forca numëruesve, si një trup i bashkuar drejt tejkalimeve të reja! Nga fitorja në fitorje! Destinacioni dihet. Kalofshi të gjithë një ditë të bukur sot!”, ka shkruar Meta bashkangjitur videos.


TË NGJASHME