HomeShëndeti

Nga këto përgjigje të çifteve, do preferoni të rrini më mirë single

BuzzFeed pyeti lexues të ndryshëm cila është gjëja më e neveritshme që bëjnë me partnerin dhe përgjigjet, besojmë, do të frymëzojnë një brez të tërë beqarësh…

1. Nëse njëri nga ne gromësin, tjetri duhet ta nuhasë dhe të gjejë çfarë hëngri për drekë.

2. Unë dhe i dashuri im urinojmë gjithmonë në të njëjtën kohë. Unë ulem në tualet dhe lë mjaftueshëm hapësirë mes këmbëve që të shënjestrojë ai.

3. Unë ha thonjtë e të dashurit tim.

4. Unë dhe burri im peshohemi para se të kryejmë nevojat personale që të shohim kush humbi më shumë peshë dhe fitoi.

5. Ndonjëherë i tregoj të fejuarit gjakun që grumbullohet në tualet kur jam me perioda.

6. Im shoq më ka hequr diçka nga dhëmbët dhe e ka ngrënë.

7. Unë urinoj në dush. Nëse bëj dush me të dashurin, nëse jam vetëm, s’ka rëndësi.

8. Ne i pastrojmë hundët njëri-tjetrit.

9. Unë dhe burri im kemi vetëm një furçë dhëmbësh.

10. Kur lodhem së përtypuri një çamçakëz, ia jap në dorë të dashurit dhe e përtyp ai.


TË NGJASHME