HomeShowbiz

Nga pushimet në jug, Amarda Toska shfaqet pa make up

Vapa bën të vetën e çdokush drejtohet për në plazh për të përballuar ditët e nxehta.

Edhe Amarda Toska bashkë me familjen e saj prej ditësh i është drejtur bregdetin shqiptar për të kaluar disa ditë pushimi.

Ajo ka ndarë momente mjaft të veçanta në Instagram.

Ndërsa sot Amarda ka ndarë disa foto të vetat, ku shfaqet pa make up dhe mjaft natyrale, duke iu përshtatur plazhit.

View this post on Instagram

#beautifulalbania

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

Ajo është komplimentuar nga ndjeksit e saj se është shfaqur komplet natyrale edhe duket po prap simpatike.

Amarda Toska ka qën edhe është një nga femrat më të bukura të showbizit shqiptar.


TË NGJASHME