HomePolitikë

Ngërçi politik dhe zgjedhjet, Rama mbledh kryesinë e PS-së në Elbasan

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë ministrat, Kryesinë e PS-së dhe deputetët në një darkë pune. Mësohet se mbledhja do të bëhet ditën e nesërme në Elbasan në orën 18:30.

Gjithashtu bëhet me dije se gjatë takimit do të diskutohet për situatën politike në vend dhe për zgjedhjet vendore të 30 qershorit. Ndërkohë ende nuk bëhet me dije vendi ku do të darkojë kryeministri me ekipin socialist.


TË NGJASHME