HomeLajmi i Fundit

Ngjarje e rëndë! Gjendet i pajetë 27-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes pranë Institutit Bujqësor në Tiranë, ku një 27-vjeçar me inicialet K.C dyshohet se është vetëvarur.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 08.06.2020, rreth orës  07:54, në Institut Bujqësor në një objekt në ndërtim, është gjetur i vetëvarur shtetasi K.C., 27 vjeç.

Nga kqryja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

K.S/GotaNews


TË NGJASHME