HomeModa

Ngjyrat e flokëve që do të dominojnë këtë dimër

Në dimër është edhe më e madhe dëshira për të patur flokë të shëndetshëm, voluminozë dhe me ngjyra që bien në sy. Cilat janë më të pëlqyerat e këtij sezoni? I gjeni më poshtë!

Ombret nuk do të ikin kurrë nga moda. Nëse jeni shumë brune, ky konstrast bën për ju!

Risultato immagini per Ngjyrat e flokëve ombre"

Bjonde në mjalt. Kjo është prova se kjo ngjyrë mund të përshtatet fare mirë si në verë ashtu dhe dimër.

Risultato immagini per Ngjyrat e flokëve Bjonde në mjalt"

Fiksojeni mirë këtë nuancë kaq natyrale. Eshtë trendi i momentit.

Duket sikur ngjyra e ndezur portokalli është vetëm për kuqaloshet natyrale, por jo. Thjesht merrni këtë foto dhe tregojani parukieres suaj.

Risultato immagini per Ngjyrat e flokëve që i përshtaten stinës së dimrit"

Nëse u mërzitët nga bjondllëku legjendar, provoni ngjyrën rozë. Mund të dukeni chic edhe duke tërhequr vëmendjen maksimale!

Risultato immagini per Ngjyrat e flokëve që i përshtaten stinës së dimrit"

TË NGJASHME