Lajme Moda

Ngjyrat e zjarrta mund të zbusin zymtësinë e vjeshtës

Edhe këtë sezon vazhdon trendi i ngjyrave të zjarrta, të cilat në çast mund të zbusin zymtësinë e vjeshtës.

Mund të zgjidhni për një ngjyrë të preferuar, por nuk do të gaboni edhe nëse kombinoni më shumë nuanca të zjarrta, rekomandojnë stilistët.

Krahas së gjelbrës smerald, e kaltra mbretërore, e verdha dhe e trëndafilta pudër, janë moderne edhe të gjitha nuancat e portokallta, të kuqe si edhe tonet e theksuara të ngjyrës vjollcë.

Me shtojca të përshtatshme të modës në ngjyra të zjarrta, çanta, kollanë dhe këpucë do të bëheni damë elegante e vërtetë.

Nëse jeni për kombinimet me një ngjyrë, e kuqja gjithmonë është zgjedhje e sigurt!

Related posts

Presidenti Meta organizon Samitin e Liderëve, ja kur do të mbahet

Mila

Tryeza e arsimit/ Ish-deputetja e PE-së…

Mila

Mitrovicë, arrestohen dy të dyshuar për vrasjen e Ivanoviçit

Mila
Na Kontaktoni!