HomeShowbiz

Nicki Minaj prezanton të dashurin e ri

Nicki Minaj është një ndër këngëtaret më të përfolura të industrisë muzikore amerikane.

Ajo bëhet temë e mediave rozë edhe në saje të skandaleve të jetës private, ku shpesh herë bie në sy problemet me të dashurit.

Megjithëse, reperja u tha se ka filluar një romancë të re me kampionin e garave të Formula 1, Lewis Hamilton ka zbuluar të dashurin e saj të ri.

Ai quhet Kenneth Petty dhe zeshkania e ka prezantuar duke publikuar disa fotografi të përbashkëta në llogarinë personale në Instagramit.

“Nuk është më sekret. Ja ne të dytë së bashku duke u argëtuar në kohën e lirë”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale.

Theksojmë se kohë më parë këngëtarja i kishte dhënë fund lidhjes me reperin Meek Mill.

Këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë vitit të ardhshëm kalendarik.

 


TË NGJASHME