HomePolitikë

Nis me përplasje protesta e opozitës

Ka nisur me përplasje protesta e rradhës e opozitës. Protestuesit janë mbledhur tek Ministria e Brendshme, dhe kanë nisur tentativat e para për të çarë kordonin e policisë.

Mësohet se bashkë me protestuesit ka qenë edhe ish-deputeti demokrat Klevis Balliu.


Më pas tubuesit janë larguar drejt bulevardit më tej në rrugën e Unazës për t’ju bashkuar protestuesve para Kuvendit.


TË NGJASHME