HomeShowbiz

Nisin përgatitjet për Halloween, këngëtarja shqiptare duket si princeshë

Kanë filluar përgatitjet për festën e Halloween, e cila tek ne njihet si Nata e Shtrigave.

Për këtë natë të gjithë kujdesen që të vijnë me diçka sa më interesante, por edhe të frikshme .

Ndërsa ka edhe nga ata që në këtë datë zgjedhin të duken sa më bukur dhe tu përngjajnë princeshave.

Këtë e ka bërë pikërisht këngëtarja e njohur, Linda Halimi e cila ka përzgjedhur të duket si princesha Jasemin nga filmi i njohur për fëmijë ‘Aladdin’.

“Aladdin ku je? Eja më shpëto”, ka shkruar Linda teksa dukej në super formë.

Ndryshe, kohë më parë këngëtarja u bë nënë e një vajze.


TË NGJASHME