HomeSport

Një 2020 “e nxehtë”, kështu nis viti për Erjona Sulejmanin

Erjona Sulejmani qëndron gjithnjë në qendër të vëmendjes, si për sa u përket deklaratave në media, ashtu edhe për fotot provokuese që ndan rregullisht për fansat në rrjetet sociale.

Këtë herë ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili ka menduar të ngrejë temperaturat në “Instagram”, teksa ka postuar një selfie seksi para pasqyrës.

Si gjithnjë, edhe në këtë postim të modeles nuk kanë munguar komentet dhe vlerësimet nga ndjekësit e shumtë që Erjona ka në “Instagram”.


TË NGJASHME