HomeShowbiz

Një 50-vjeçare si Jennifer Lopez

Jennifer Lopez është një nga personazhet e njohur më të komentuar në rrjetet sociale, jo vetëm për shkak të jetës së saj artistike, por edhe të formave të saj trupore mjaft tërheqëse.

Ndonëse këngëtarja ka mbushur 50-vjeç duket se mosha është vetëm një numër për të. Pak më parë ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ku është shfaqur e veshur me rroba banje përpara pasqyrës. “E relaksuar dhe e rikarikuar”, ka shkruar Lopez krah postimit më të fundit në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

Relaxed and recharged. ?

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Komentet dhe reagimet e ndjekësve kanë qenë të menjëhershme, shumica prej të cilëve vinin në dukje pamjen dhe format e saj tërheqëse.


TË NGJASHME