HomeShowbiz

“Një dashuri e thyer”, ç’po ndodh me çiftin e showbizit shqiptar

Në mediat online orët e fundit po qarkullon me shpejtësi lajmi se, Bora dhe Donaldi mund të jenë ndarë, e gjitha kjo nisur nga fakti se nuk e ndjekin më njeri-tjetrin në llogaritë e tyrë në rrjetin social më popullor në botë, Instagram!

Por nuk mbaron me kaq! Zemani dhe Veshaj kanë fshirë fotot e tyre së bashku nga rrjetet sociale. Të ketë ndodhur një krisje në marrëdhënie, apo të jetë kjo një përgatitje për surprizat që mund të kenë rezervuar për shtator-in, sezonin e ri televiziv? Urojmë kjo e fundit!


TË NGJASHME