HomeShowbiz

“Një ëndërr”, Luana Vjollca vjen rrëzëllitëse

Luana Vjollca është një nga emrat më të komentuar shqiptar.

Një femër e bukur, seksi dhe një grua që punon shumë, janë disa nga karakteristikat që e dallojnë atë.

Instagram ajo ka hedhur një fotografi ku shihet nga xhirimet e një reklame ku u bë imazh.

E veshur me një veshje shumë fine dhe një ambient luksoz, Luana tha se kjo është ëndrra e saj.

Image

Pra, të qenit shumë mbretërore.


TË NGJASHME