HomeShowbiz

Super detaje nga fejesa e Jennifer Lopez

Jennifer Lopez dhe partneri i saj, Alex Rodriguez zhvilluan festën e fejesës. Në një ceremoni private mes miqsh dhe të afërmish, ata festuan për këtë ngjarje të rëndësishme të jetës së tyre.

Të pranishëm sigurisht që kanë qenë edhe fëmijët e tyre, binjakët e JLO dhe vajzat e basketbollistit.

Qershia mbi tortë e mbrëmjes ishte këngëtarja, e cila ka shkëlqyer me fustanin e bardhë të ngushtë. 50-vjeçarja i kishte bërë flokët me onde dhe një grim në ngjyrat e tokës.

Në mars të këtij viti, Jennifer Lopez mori propozimin më të bukur për martesë nga partneri i saj, Alex Rodriguez.


TË NGJASHME