HomeSociale

Një i shoqëruar në polici, thirrje kundër Ramës gjatë homazheve

Gjatë homazheve për viktimat e 21 janarit 2011 ndodhi një incident.

Sipas informacioneve mësohet se një person ende i paidentifikuar ka hedhur thirrje kundër kryeministrit Edi Rama dhe ka tentuar që t’i afrohet.

Ai është ndalur nga Garda e Republikës dhe më pas është shoqëruar nga Policia në Komisariat.

 


TË NGJASHME