HomeShowbiz

Një “juriste” seksi si Redona Koçi…

Prej disa kohësh, Redona Koçi ka marrë epitetin si “juristja më seksi” në Shqipëri. Dhe këtë gjë, Redona e justifikon më së miri.

Në Instagram, juristja di si ti kënaqë ndjekësit e shumtë dhe shpeshherë, i “qeras” me foto provokuese.

Pas fotove të nxehta për Shën Valentin , juristja publikoi disa imazhe me të brendshme, ku në plan të parë ishin format e saj bombastike trupore. Ajo duket shumë joshëse me të brendshmet e zeza, ndërsa në përshkrimin e fotove shkruan: “Mendime të egra.”


TË NGJASHME