HomeShowbiz

Një këshillë nga Gjiko për të rënë në peshë!

Reperi i njohur Gjiko është në ‘majat’ e karrierës së tij, e cili na ka sjellë shumë hite. Pak kohë më parë, Gjiko u bë baba për herë të parë dhe duket se i është dedikuar më shumë familjes dhe kohës që kalon me djalin e tij.

Mirëpo, duket se diçka e ka shqetësuar reperin. Ditën e djeshme ka postuar një foto në instagram, ku tregon se pas shumë përpjekjesh ka arritur të humbë plot 10 kg.

Por si ka arritur reperi të bjerë në peshë? Këtë na e tregon reperi. E thjeshtë (jo dhe aq): 1 vakt në ditë nga dieta ketogjenike dhe crossfit.


TË NGJASHME