HomeShowbiz

Një këshillë për femrat nga moderatorja seksi shqiptare

Moderatorja seksi e ekranit shqiptar, Luana Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale. Prej pak ditësh Luana ka bërë të ditur se ndodhet në Venecia, së bashku me të dashurin e saj të shumëpërfolur, Marinën dhe Getoarin.

Së fundmi ajo ka ndarë me njekësit në instagram një foto, ku shfaqet si gjithmonë shumë e kuruar. Por bashkangjitur saj ka shkruar dhe një mesazh për zonjat ku shkruan: “Rregulli numër një për një zonjë: Qëndro me klas!”

View this post on Instagram

Rule nr 1 for a lady.. Stay Classy !

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on


TË NGJASHME