HomeShowbiz

Një maturante ‘sexy’ si Tayna

Tayna është një ndër reperet shqiptare, që po korr sukses të jashtëzakonshëm. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, por së fundmi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ne pamje se si dukej në mbrëmjen e maturës, dhe na duhet të themi që nuk na zhgënjeu aspak.

E veshur me një fustan elegant të zi dhe një palë taka të zeza, Tayna duket shumë joshëse. Me flokët e zeza ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim sot dhe të çarën e fustanit që i ekspozon këmbën e majtë, reperja dukej sikur do të parakalonte ndonjë tapet të kuq.


TË NGJASHME