HomeShowbiz

Një muaj me Zërin, Elita i bën urimin e veçantë të birit

Është bërë tashmë një muaj që kur moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër për herë të parë, duke sjellë në jetë djalin që e pagëzuan me emrin e veçantë Zëri.

E ndërsa sot Zëri feston një mujorin e lindjes së tij, mami Elita e ka uruar në mënyrën më të ëmbël. Ajo ka publikuar një foto të plotë të tij dhe bashkangjitur me foton ka shkruar:
‘Buzëqeshja jote, lumturia ime. Të don nana ushqimi i shpirtit’.

Por nuk kanë munguar as komentet nga fansat e shumtë duke i vënë në pah ngjashmërinë e madhe të vogëlushit me moderatoren.

elitaaaa.jpg


TË NGJASHME