HomeShowbiz

Një person i afërm me familjen Kardashian rezulton pozitiv me COVID-19

Koronavirus nuk pyet kush je dhe se me kë ke lidhje familjare…
Gjatë serive të reja të “Keeping up with the Kardashian” do zbulojmë se një person që ka lidhje familjare me Jenner-Kardashian është infektuar me COVID-19.

Kjo gjë është konfirmuar edhe nga Kylie Jenner e cila është shprehur se është e tmerrshme të kesh të afërm të infektuar.
Ajo nuk ka zbuluar emrin e personit të prekur mirëpo ky fakt ka vënë në alarm të gjithë familjen duke u izoluar menjëhere e duke mbajtur distancën nga njerëzit e tjerë.

Gjatë serisë së re të serialit shihet Kris e cila qan teksa i shprehet të bijës, Khloe se e ka marrë malli ta përqafojë.
Khloe më mungon, do doja të të përqafoja. Do ia dalim” shprehet 64 vjeçarja Kris Jenner.


Ndërkohë që e gjithë familja Kardashian është në izolim të plotë, fansat pyesin se kur dhe si do xhirohet sezoni tjetër i “Keeping up with the Kardashians”.


TË NGJASHME