HomeShowbiz

Një pjesë nga shtëpia luksoze e Arbana Osmanit

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu përveç se i bashkon profesioni, i bashkon dhe një miqësi disavjeçare.

Dy moderatoret kanë treguar se kalojnë shumë kohë së bashku. Nuk kanë munguar asnjëherë fotot në dreka, darka apo edhe udhëtime dhe aktivitete sportive.

Së fundmi Xhemi ka postuar një foto në Instastory, ku shfaqet në shtëpinë e Arbanës.

Moderatorja shihet e ulur në një kolltuk të bardhë, në ballkonin e Arbanës teksa bie në sy arredimi i tij modern.

‘Mirëmëngjesi tek shtëpia e Panës’, ka shkruar Xhemi përkrah pamjes së mrekullueshme.

Kujtojmë që Arbana prej kohësh është në qendër të mediave rozë, për shkak të lidhjes me regjisorin Eduart Grishaj.


TË NGJASHME