HomeShowbiz

Një ‘sherife’ seksi si Demi Rose

Demi Rose ka joshur ndjekësit me foton e fundit.

Kur emri i Demi Rose të përmendet të gjithëve na shkon mendja tek provokimet që ajo i bën publikut me imazhet e saja atraktive ku nxjerr në pah linjat perfektë.

Modelja nga Britania ka lëshuar një tjetër fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku kësaj radhe është paraqitur si një sherife seksi me vithet në plan të parë.

Demi thotë se për t’ia arritur këto forma nuk ka bërë ndërhyrje, vetëm është kujdesur në ushqim dhe ka punuar shumë në palestër. 


TË NGJASHME