HomeShowbiz

Një super bombë si Françeska Jaçe

Franceska Jaçe është një ndër modelet më të komentuara shqiptare. Me fotot provokative që ajo ndan shpesh në rrjete sociale, modelja ka bërë që të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ka guxuar gjithmonë duke pozuar topless, dhe sëfundmi, ish-banorja e Big Brother i ka lënë të gjithë pa fjalë, teksa ka pozuar e veshur me një palë bikine që ia kanë nxjerr në pah trupin seksi që ka.


TË NGJASHME