HomeSport

Një tjetër femër seksi, shtohet paneli i “Tiki Taka”

Çdo të diel mbrëma në Italia 1, zhvillohet emisioni sportiv “Tiki Taka”, ku diskutohet rreth zhvillimeve sportive. Së fundmi, autorët e programit kanë menduar të rrisin numrin e të ftuarve të përhershëm në studio, duke shtuar një tjetër femër seksi.

Giorgia Venturini, ish pjesëmarrëse në “Ishullin e të famshmëve 2019” , është e përzgjedhura për të qenë pjesë e panelit të “Tiki Taka”, sëbashku me Christian Vieri, Antonio Cassano dhe Wanda Nara.

Kjo e fundit do të jetë për herë të dytë radhazi në panelin e “Tiki Taka”-s, ndërsa tashmë që i bashkohet edhe Venturini, studioja pritet të shndërrohet në një ambient vërtetë “të nxehtë” dhe të marrë audiencën italiane dhe jo vetëm, të dielave në mbrëmje.


TË NGJASHME