HomeSociale

Një vëlla për Archie, Meghan dhe Harry prindër për herë të dytë?!

Jeta e ish dukës dhe dukeshës, Harry dhe Meghan, nuk kanë qenë kurrë të qeta. Problemet e shumta dhe vendimi për t’u larguar nga familja mbretërore, ka bërë që çifti të jetë gjithmonë në qendër të vëmendies së mediave. Një tjetër lajm po qarkullon së fundmi në media dhe ka lidhje me familjen e tyre.

Mesa duket, çifti ka vendosur që të sjellë në jetë një tjetër fëmijë. NJë motër ose një vëlla për djalin e tyre të parë Archie. Gjithçka është një dëshirë e tyre, e marrë me qetësi duke qenë se Archi është në fokusin e tyre për momentin.


TË NGJASHME