HomeShowbiz

Një zeshkane seksi si Anxhelina

Edhe pse prej kohësh këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet si një bionde, e cila tërheq gjithnjë vëmendje me postimet e saj, këtë herë ajo ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje.

Këngëtarja është bërë brune edhe i shkon shumë ngjyra e zezë e flokëve dhe duket seksi si zeshkane.

Këtë ndryshim e që nuk është i vogël e ka treguar vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi të fundit në Instagram ku shihet e veshur me një fustan ngjyrë bojë qielli dhe duket joshëse.

View this post on Instagram

Angel Energy ??

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on


TË NGJASHME