HomeShowbiz

Njëri pa kokë e tjetri pa trup, çifti i famshëm bën lëmsh rrjetin me foton nga pishina

Çifti më i dashur në rrjetet sociale dhe që ndiqen nga miliona njerëz anembanë botës, kanë bërë konfurz gjithë internetin me foton e fundit të postuar. Blogerja Chiara Ferragni dhe këngëtari Fedez kanë pozuar pranë pishinës duke krijuar një iluzion optik.

Në foto duket trupi i Chiaras dhe koka e Fedez, duke bërë që të duket si një trup i vetëm.

Sigurisht që kjo është postuar në kuadrin e shkakasë, teksa familja po shijon pushimet në Spanjë.

Në postim janë bërë më shumë se 6000 komente duke qeshur dhe komplimentuar dyshen për idenë kreative. Nëse jeni me pushime mos ngurroni ta provoni këtë iluzion me të dashurin, vëllain ose shoqen tuaj.


TË NGJASHME