HomeModa

Njihuni me trendet e make up-it që po ndjekin vipat

Vera është e mbushur me ngjyra të çelura jo vetëm në gardërobën tonë por edhe në fytyrë me makijazhin dhe me ato penelet apo buzëkuqët më në modë të verës.

Ndaj duhet të eksperimentoni sa më shumë me ngjyrat.

Por para se të bëni këtë, ne ju japim disa ide fantastike makijazhi që janë kthyer në trende tashmë dhe po i përdorin të gjitha të famshmet shqiptare këtë verë!

View this post on Instagram

Sweetheart @xhensilamyrtezaj #itsallaboutsoftmakeup

A post shared by SELLMA KASUMOVIQ (@sellmakasumoviq) on

View this post on Instagram

Cherry @luanavjollca #sellmalipmatte in HOT

A post shared by SELLMA KASUMOVIQ (@sellmakasumoviq) on

View this post on Instagram

? #sellmalipmatte in Candy + Latte

A post shared by SELLMA KASUMOVIQ (@sellmakasumoviq) on


TË NGJASHME