HomeShowbiz

Njihuni me yjet e Hollywood-it që bëjnë një jetë të thjeshtë

Njerëzit e famshëm mund të përballojnë gjithçka që duan: pallate luksoze, jahte, dhoma në hotelet më të mira në botë dhe rroba nga stilistët më të mëdhenj.

Sidoqoftë, shumë prej tyre ende preferojnë të bëjnë një jetë të thjeshtë. Po ja cilët janë këta yje që bëjnë një jetë modeste si të gjithë të tjerët dhe kanë hobi të zakonshme.

Sarah Jessica Parker i bën vetë pazaret e saj.

Dhe gjatë Halloween-it, ajo u jep dhurata fëmijëve të lagjes.

Sharon Stone ndihmoi shoqen e saj duke i hequr një copë qelqi nga këmba.

Kështu e fillon ditën Julianne Moore.

Michelle Pfeiffer e di se sa e vështirë është të bësh grim.

Heidi Klum, duke bërë pazar me fëmijët e saj

Demi Moore, duke parë fotot familjare me të afërmit e saj

Bella Hadid jo vetëm që mund të ecë në pasarelë, por edhe të mbushë makinën e saj si dhe të kontrollojë gomat.

Reese Witherspoon, e fshehur nga familja e saj në dollap në mënyrë që të mund të punojë në heshtje.

Mickey Rourke, duke ecur me qenin e tij.

Kate Hudson e nis kështu ditën e hënë

Milla Jovovich, duke treguar rrepat që ka rritur.

Helen Mirren, duke pastruar plehrat në rrugë në Itali

Jake Gyllenhaal duke thirrur një taksi

Amanda Seyfried, si një pronare e përgjegjshme, duke pastruar jashtëqitjen e kafshës së saj

Ylli i Pretty Little Liars, Lucy Hale, e di që është e mundur të gjesh shumë gjëra interesante edhe në treg.

Julia Roberts duke luajtur letra me mbesën e saj Emma Roberts.

Jennifer Garner është një tjetër adhuruese e madhe e tregjeve.

Hilary Duff dhe ditët e saj argëtuese si prind.

Duket sikur Emilia Clarke i pëlqen të përgatisë ëmbësira.

Gjithashtu pëlqen të kujdeset për fëmijët.

Dhe, si çdo grua tjetër, nuk mund të ndiejë këmbët pasi mban taka të larta për orë të tëra.

Jessica Alba ndau një moment të rëndësishëm me fansat e saj: vajza e saj e madhe është më e gjatë se ajo.

Dhe këtu ajo po bën një gjel deti për ditën e Falenderimeve.

Ky është thjesht Dwayne Johnson që po bën një parti çaji me vajzën e tij.

Katie Holmes – një udhëtare e rregullt në metronë e Nju Jorkut.

Kate Beckinsale, si çdo grua, ka një palë këpucë të preferuara

Edhe moti më i ftohtë nuk e ndalon Keira Knightley të shijojë ushqimin e saj të shpejtë.

Leonardo DiCaprio, si çdo burrë, duke bërë me durim fotografi gruas së tij.


TË NGJASHME