Lajme Lajmi i Fundit Sociale

Njoftimi i OSHEE-së, zonat që do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike

OSHEE ka njoftuar se sot do të ketë një stakim të energjisë elektrike në disa disa zona në Tiranë në orarë të ndryshme.

Stakimi i energjisë elektrike vjen nga rikonstruksioni që po bëhet në kabinat elektrike.

Ora 09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Albanopoli”, “Arben Broci”, “Hysen Xhura”,

“Vath Koreshi”, “Mihal Grameno”, “Haki Shehu”, “Kolë Kamsi” “Rruga e Xibrakëve”

Related posts

Parashikimi i Horoskopit, datë 31 korrik 2019

Klaudia gotanews

Vëllai i Turjan Hyskos zyrtarisht deputet, Orinda Huta dhe moderatori shprehin mbështetjen e tyre

Tatani

Tiranë, të shtëna me armë zjarri, në shënjestër një 24 vjeçar

Mila
Na Kontaktoni!