HomeShowbiz

Njoftoi largimin nga “Shiko kush luan”, ja si qëndron e vërteta e Fifit

Shumë shpejt pritet që të fillojë transmetimin “Shiko kush Luan” .

Tashmë janë bërë publikë dy drjetuesit e skuadrave, aktorët që do tv shfaqen krah Luanës në program; Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja. Natyrshëm lind pyetja: Po Fifi do të jetë këtë sezon në “Shiko kush Luan”?

Vetë këngëtarja ka shkruar në një postim në Instagram se këtë vit ajo nuk do të jetë pjesë e programit si këngëtare.

‘Ej nanusha , pas gjithe kerkesave dhe pyetjeve qe mkeni bo , kete sezone nuk do jem pjese “ shiko kush LUAN “ . Arsyeja eshte @luanavjollca FALEMINDERIT !!!’, shkruan ajo krahas fotos së postuar me Luanën dhe Flori Mumajesin

vjollca.jpg

Nuk dihet nëse këngëtarja e ka me shaka apo ka pasur vërtetë një debat mes tyre dhe Luana është detyruar ta largojë Fifin nga emisioni.

64880713_1100119466842807_951697386929845916_n.jpg

Kjo deklaratë e këngëtares ka befasuar disi, dhe shumë nga komentuesit aludojnë se kjo mund të mos jetë e vërtetë.


TË NGJASHME