HomeShowbiz

Noizy ‘gatuan’ për Dafinën

Noizy dhe Dafina Zeqiri po shijojnë suksesin e projektit të tyre të fundit “A don Love?”.

Por, nuk  përjashtohet mundësia e një dueti tjetër nga këta dy artistë, ngase në shumë raste i shohim bashkë.

Së fundi, Noizy ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram, ku shihet duke përgatitur bukë me vezë.

Pas tij, Dafina nga studio muzikore postoi foto të një pjate ku shihen disa copëza të bukës me vezë, e që duket se janë të përgatitura pikërisht nga duart e Noizyt.


TË NGJASHME