HomeShowbiz

Noizy lë pas artistët e tjerë shqiptarë, i pari që arrin këtë sukses

noizy

Noizy është ndër artistët më të suksesshëm shqiptarë.

Në karrierën e tij muzikore ai ka realizuar disa albume dhe këngët e tij kanë me mijëra klikime në Youtube.

Ai ka kanalin e tij zyrtar në Youtube dhe pikërisht aty ka arritur suksesin e madh.
Ai ka lënë pas të gjithë artistet shqiptarë duke arritur 1 milion ‘subscribers’.

“1.000.000 Subscribers në Youtube faleminderit të gjithëve. Kënga e parë e albumit me video lançhet më datë 15 janar”, shkruan Noizy në Instagram.


TË NGJASHME