HomeShowbiz

Noizy tregon makinat e tij: Edhe nëse nuk i keni këto…

Noizy është vazhdimisht i angazhuar si me projekte të reja muzikore ashtu edhe me koncerte.

Reperi shumë herë përmes pamjeve që ka sjellë në rrjete sociale, ka treguar se i ka pasion makinat dhe ka disa nga brendet më të shtrenjta.

Së fundi, ai ka postuar një video në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën ka treguar makinat që ka.

“Edhe nëse nuk i keni këto, unë nuk do t’ju bëj ‘diss’. 2008-2018”, ka shkruar Noizy.

https://www.instagram.com/p/Bq7UCiwgaOp/


TË NGJASHME