HomeShowbiz

Nora Istrefi mahnit me linjat trupore

Nora Istrefi arrin të jetë thuajse gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe e gjithë kjo falë linjave të bujshme që ka.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, duke mos munguar edhe pozat provokuese të saj.

ImageTË NGJASHME